Історичні знахідки!

26 березня 2016 року у другу суботу Великого посту (поминальну) у селі Губівка, після Божественної літургії та панихиди, за сприяння місцевих благодійників  В.В. Козакова та  В. Заїкіна, та за участю іерея Олександра Камочкіна, сільської голови Невінчаної Т.О., прихожан Свято-Покровського храму с.Губівка, а також місцевих небайдужих жителів було проведено суботник біля території храму. Під час суботника прибирали територію біля храму, а також розчистили старовинне кладовище, яке знаходиться у безпосередній близькості до храмової території. Знаменним є те, що ця подія сталася у поминальний день Великого посту, а також те, що вже багато років старовинне кладовище було у заростях. Під час очистки кладовища було знайдено на могилах декілька уцілілих пам’ятників, хрест, могильну плиту. На хресті видно дату смерті покійника – 6 сен 1816, на плиті – 1877. Нехай милостивий Господь благословить і воздасть всім небайдужим до пам’яті покійних!